Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel
| Swimmingpool | Mad/Drikke Bar/ Lounge område | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
Beliggende 2 km fra Caldas Novas Yacht Club, Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel kan byde på en swimmingpool.
Hotellet ligger inden for en 5-minutters gåtur fra byens centrum. Vandland er kun 1 km væk derfra.
Nonna Mia servicere gæster med brasilianske retter og er kun 400 meter væk.
- Lokale seværdigheder
- Vandland700 m
- Lenut Spa300 m
- Praca Mestre Orlando300 m
- Balneario Municipal de Caldas Novas500 m
- O Casarao dos Gonzaga250 m
- TECA - Museum Of Hot Waters250 m
- Shopping Tropical650 m
- Caldas Termas Clube400 m
- Lufthavne
- Caldas Novas lufthavn4,3 km
På hotellet
General
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Bar/ Lounge område
Aktiviteter og afslapning
- Swimmingpool
- Have
- Sauna
På værelset
- Klimaanlæg
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel. - 🚗
Finder jeg en parkeringsplads i et Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel ved en parkeringsplads. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i det Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel?
På det Marina Flat E Nautica - Achei Ferias Lejlighedshotel kan gæster vælge mellem Lejlighed med to soveværelser og Lejlighed med et soveværelse. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder Caldas Novas hotellet?
Der er en swimmingpool på Caldas Novas hotellet.